SK | EN  | DE

Vitajte v Boteli Gracia *** Bratislava

 

Celoročne otvorený botel ponúka kvalitné ubytovanie a stravovacie služby za veľmi dobré ceny. Tento hotel na lodi je ukotvený na ľavom brehu Dunaja. Jeho lukratívna poloha navodí návštevníkovi pocit, že sa nachádza v prírode, napriek tomu, že je v centre hlavného mesta.

Botel prešiel renováciou a stále sa modernizuje. Ubytovanie sa poskytuje v jednoposteľových, dvojposteľových, a dvojposteľových izbách s prístelkou vybavených podľa štandardov trojhviezdičkového botela. Náročnejším zákazníkom je k dispozícii apartmán o rozlohe 100 m2 so súkromnou terasou umiestnený na najvyššom poschodí.

V hoteli je reštaurácia a počas letných mesiacov majú návštevníci možnosť využiť služby terasy, s krásnym výhľadom na Dunaj a Sad Janka Kráľa, najstarší park v strednej Európe.

Vo všetkých izbách i priestoroch je bezplatné WiFi pripojenie na internet.
 

Z botela sa v priebehu pár minút dostanete do Slovenskej národnej galérie, Reduty, Slovenskej filharmónie, starej budovy SND, Bratislavského hradu, osobného prístaviska, k Novému mostu a na hlavné diaľničné ťahy. Výborná poloha Botela Gracia umožňuje jednoduchý prístup na verejnú dopravu v okruhu 50 m s cieľovými stanicami - Hlavná vlaková stanica ( električka 13) Stanica Petržalka (autobus 91, 191), autobusová stanica Mlynské Nivy (autobus 50, 70), Devínska Nová Ves, Devin (autobusy 28, 29 ), Hainburg ( autobus 901), Viedeň - autobus spod Nového mosta.

Doplnkové služby botela:

Kontaktujte priamo recepciu.